Ekskluzywny Mentoring i coaching Lidera XXI w.

Przywództwo XXI wieku to przywództwo oparte na misji i wartościach. Lider XXI wieku powinien być przewidywalny dla swojego zespołu. Jednakże nie wystarczy być już przewidywalnym na poziomie słów czy czynów. Lider XXI wieku jest przewidywalny na poziomie swoich wartości, żeby mógł sprostać szybkim zmianom biznesowym i budować efektywnie działające i wygrywające zespoły. Być po prostu autentycznym.

Krzysztof Herdzik, mentor w You Can Business zajmuje się ekskluzywnym mentoringiem i coachingiem dla liderów. Pomoże Tobie w Twoim rozwoju jako lider, pomoże Tobie uporać się z trudnymi decyzjami, zbudować Twoją ścieżkę kariery i osiągnąć Twoje cele.

W swojej karierze rozwinął wielu liderów, którzy teraz zajmują wysokie stanowiska w międzynarodowych organizacjach.

Jego praca została uhonorowana nagrodą dla Najlepszego Managera w Europie Środkowo Wschodniej w branży Outsorcingowej w 2015 roku.

Jako Dyrektor Generalny zarządzał organizacją zatrudniającą ponad 200 osób współpracującą z wieloma krajami w Europie i na Świecie. Ma doświadczenie w poruszaniu się w skomplikowanych strukturach korporacyjnych na najwyższych globalnych szczeblach.

Przeprowadził instytucje finansową przez kryzys finansowy oraz przeprowadził znaczące restrukturyzacje i zmiany w firmach.

Pracował w branży ubezpieczeniowej, usługowej, energetyce, dóbr szybko zbywalnych i branży outsourcingowej zajmując najwyższe stanowiska w organizacjach.

Prezentuje nowe ścieżki rozwoju dla przedsiębiorców i managerów.

Na spotkaniu monitoringowym chętnie spotka się w 3miescie, Warszawie, poprzez kontakt telefoniczny lub video-konferencję.

Biegle porusza się w języku polskim i angielskim. 

Szkolenie z rozwoju biznesu opartego o model STCF

Pędzący rynek jest nieubłagany. Wymaga od Ciebie bycia wytrawnym strategiem, marketingowcem koordynującym dodatkowo social media, informatykiem, liderem, sprzedawcą, finansistą i recepcjonistą w jednym.

Jednocześnie Twoim podstawowym zadaniem jest dbanie o dobrą kondycję przedsiębiorstwa.

W dobie dynamicznie rozwijającego się rynku trzeba iść do przodu, zamiast stać w miejscu. Tylko z odpowiednim przygotowaniem i mądrością, będziesz zawsze gotowy do optymalnego zarządzania każdym obszarem firmy.

Kompleksowe wyzwanie – prawda?

Funkcjonujemy w czasach ogromnej konkurencji, nieskończonej ilości produktów i ciągle zmieniających się realiów rynkowych. Tylko praktyczne doświadczenie z całościowego zarządzania powiązaniami pomiędzy obszarem pracowników, strategii, klientów i finansów, daje szansę skutecznej realizacji planów biznesowych. Daje szansę zbudowania przewagi konkurencyjnej, dostosowywania się do zmian oraz wykorzystywania tych zmian jako przyszłościowych szans.

Już dziś jest to możliwe dzięki holistycznemu modelowi zarządzania biznesem STCF™ (Strategia, Zespół, Klient i Finanse), który wspomaga przedsiębiorców w kompleksowym zarządzaniu firmą i optymalizuje pełen zakres działań związanych z jej prowadzeniem.

W holistycznym modelu STCF™ te cztery elementy stanowią podstawę funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego właściciele firm i managerowie korzystają z tego modelu, żeby stworzyć jeszcze większą przewagę konkurencyjną na rynku. W holistycznym modelu STCF każdy element pracuje w harmonii z misją i celami firmy. Połączenia między tymi elementami oddziałują na siebie w taki sposób, by umożliwić zbudowanie przewagi rynkowej i powiększyć wartość firmy. Dzięki zastosowaniu modelu STCF™ Twoje decyzje biznesowe będą skuteczniejsze i poprowadzą do zwiększenia wartości Twojego przedsiębiorstwa.

You Can Business jest autorem przełomowego modelu biznesowego, dzięki któremu zarządzanie Twoją firma będzie dostosowane do standardów XXI wieku, pozwoli Tobie na całościowe spojrzenie na rynek a także na wnętrze Twojej firmy. Dzięki zrozumieniu na czym polega całościowe zarządzanie firmą Twoje decyzje będą jeszcze bardziej skuteczne, a tym samym wartość Twojego biznesu będzie rosnąć.